Behöver du hjälp?

Här kan du ta kontakt med oss om du har frågor eller vill veta mer om någon av våra produkter.

Skicka ett meddelande

Våra medarbetare

Johan Granath

Verkställande Direktör

073 066 73 52
johan.granath@galindberg.se

Anders Stenbeck

Försäljningschef

072 740 97 08
anders.stenbeck@galindberg.se

Marina Bosanac

Reception och telefonväxel

08 - 703 02 00
marina.bosanac@colly.se

Tommy Jalmerud

Distrikschef, specialområde
Skärande bearbetning, hydrauloljor

070 533 90 11
tommy.jalmerud@galindberg.se

Thomas Eriksson

Seniorrådgivare, special-område
Pappersindustri, Norge

070 696 07 45
thomas.eriksson@galindberg.se

Patrick Jangenstedt

Teknisk säljare, specialområde
Skärande bearbetning, hydrauloljor

070 940 88 40
patrick.jangenstedt@galindberg.se